Interiér

Na začátku je vždy komunikace jednotlivých Vašich požadavků a přání. Je-li nutné, provedeme přesné zaměření a následně se zvolí nejvhodnější technologie.

Klademe důraz na spokojenost klienta přičemž zohledňujeme i finanční náročnost jednotlivých řešení.

Segment materiálů, používaných pro výrobu reklamních a designových prvků pro interiér / exteriér se příliš neliší. Je to především o formě jejich použití a různorodých variantách osazení grafikou.

INTERIÉR JE VÍCE O NÁPADECH, NEŽ O PROSTORU

3D reklama

Světelná i nesvětelná 3D reklama v interiéru je dnes velmi náročná na použité technologii a materiálu.

Už to nejsou kdysi běžně používaná, laserem nebo frézou řezaná komatexová loga a doprovodné texty. Je to o velmi širokém spektru materiálů, jejich kombinaci a v neposlední řadě i mnohem vyvinutější technologii jejich zpracování.

Vnitřní reklama a ostatní

Interiér nabízí reálné možnosti pro použití prakticky nekonečné škály materiálů a technologií. 

My zde chceme ukázat jen některé, protože se vždy snažíme klientovi doporučit tu nejvhodnější alternativu přímo na místě.

 

Wall Wrap

Wall Wrap je pro mnohé neznámý pojem, někteří pro to používají pojem „folie na drsný podklad“ a svým způsobem je to velmi trefný pojem.

Je to tak výjimečný a praktický materiál, že mu rádi věnujeme samostatný odstavec.

Narozdíl od běžných folií je možné WallWrap použít třeba i na omítku, na hrubé povrchy fasád, dokonce i cihlových. Je však třeba použít i speciální „wallwrapovou“ laminaci.

 

Naše práce / Interiér

Interiér se přímo nabízí k využití velkého množství kombinací všech možných materiálů. Tyto materiály je možné buď vzájemně sladit nebo naopak využít jejich kontrast k výslednému efektu.

VIDEO / REALIZACE

Těší nás, když můžeme pracovat s vyzkoušenými materiály, se kterými dokážeme někdy i víc než na začátku čekáme.