Exteriér

Na začátku je vždy komunikace Vašich jednotlivých požadavků a představ. Je-li, vzhledem k celkové koncepci, bezprostředně nutné, provedeme přesné zaměření a následně se zvolí nejvhodnější technologie a materiál.

Klademe důraz na spokojenost klienta přičemž samozřejmě zohledňujeme i finanční náročnost jednotlivých řešení.

Segment materiálů, používaných pro výrobu reklamních a designových prvků pro interiér / exteriér se příliš neliší. Je to především o formě jejich použití a různorodých variantách osazení grafikou.

PROSTOR DÁVÁ MNOHO PŘÍLEŽITOSTÍ, STAČÍ SE NEBÁT

Od výběru samotné technologie osazení daného nosiče reklamní grafikou, přes výběr vhodného podkladového materiálu až po následné finální zpracování, vždy klademe maximální důraz na kvalitu. Velkoplošný digitální tisk provádíme na digitálních strojích, kde používáme rolové nebo deskové materiály, jedná se o tzv. přímotisk. Potisk je realizován na všechny běžně dostupné materiály jako jsou PVC folie, backlight folie, bannery, síťoviny, PVC desky, plexi, sklo, Al desky, dibondy a jiné.

Dle podkladového materiálu a technologie tisku je vizuální kvalita v různých stupních, a to od rozlišení billboardového až po fotorealistické, opět se snažíme doporučit vhodný poměr kvalita, životnost a v neposlední řadě i cena.

Tisk většinou doporučujeme opatřit laminem, ochranným filmem (dle prostředí a efektu lesk/mat nebo může mít i speciální účely jako například podlahové protiskluzové), chránícím grafiku před otěrem, poškozením, v mnoha případech pak hlavně UV zářením.

Folie se lepí přímo na podklad jako je například karoserie auta, výloha prodejny nebo se kašíruje na desky z PVC nebo dibond (Al sendvič).

Velmi žádané jsou 3D světelná loga, příp. jiné světelné prvky. To je jedna velká a poměrně rozsáhlá kapitola a proto se snažíme s klientem nejprve vykomunikovat nejvhodnější technologii a teprve k tomu zpracujeme technickou a samozřejmě i cenovou nabídku.

 

3D světelná reklama

„I pravil Bůh: budiž světlo!  I bylo světlo. I viděl Bůh světlo, že jest dobré, a oddělil Bůh světlo ode tmy. A nazval Bůh světlo dnem a tmu nazval nocí…“ (úryvek z knihy Mojžíšovy)

Dnešní moderní technika nám dovoluje opatřit světlem téměř cokoliv. Mít příležitost dát světlo Vašemu firemnímu logu, značce nebo jakkoliv jinak světlem zviditelnit, že tu jste, je pro nás výzva.

Venkovní reklama

Jsou-li k dispozici velké plochy, je třeba vždy uvažovat mj. o povětrnostních podmínkách a správně vybrat vhodný materiál. Pojem venkovní reklama je tak široký, že by to bylo na knihu, proto si dovolíme jen několik ukázek.

Polepy aut

Automobil, ať už osobní, nákladní, případně jakýkoliv  jiný mobilní prostředek, je jedním z nejlepších nosičů Vaší reklamy. 

My ji umíme vymyslet, graficky zpracovat, a to hlavní, instalovat.

Naše práce / EXTERIÉR

Zde vybíráme jen několik ukázek našich prací z nedávné doby, ale i staršího data, které jsou něčím zajímavé a ze kterých můžete čerpat inspiraci.

VIDEO / REALIZACE

Mix několika produkcí, ukázka mnoha technologií a meteriálů, to je „švédský stůl“, ze kterého si můžete vybrat právě tu „svoji“ lahůdku.